Budowa myjni

Myjnie bezdotykowe – budowa w 1 dzień

Budowa myjni bezdotykowych – samochodowych to od lat główna domena działalności firmy Car Wash Precast System. Nasz firma buduje ok. 100 stanowisk myjni bezdotykowych, samochodowych, samoobsługowych rocznie.Oferujemy sprzedaż wysokojakościowych gotowych posadzek myjni bezdotykowych z ogrzewaniem podłogowym, które dopasowujemy pod każdego producenta urządzeń (czytaj o zaletach metody prefabrykowanej).   Wykonujemy też prace budowlane metodą tradycyjną – posadzki myjni, przyłącza mediów, utwardzenie terenu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej akcesoria do myjni – uchwyty na dywaniki, popielniczki, podesty na stanowiska otwarte, pojemniki na odpady i inne.

Miejsce na myjnięPREFABRYKOWANE POSADZKI MYJNI BEZDOTYKOWYCH

Oferujemy sprzedaż wysokojakościowych gotowych posadzek myjni bezdotykowych z ogrzewaniem podłogowym, jakie dopasowujemy pod każdego producenta urządzeń (czytaj o zaletach metody prefabrykowanej).

POSADZKI MYJNI TRADYCYJNE, ROBOTY  TOWARZYSZĄCE – PRZYŁĄCZA MEDIÓW

Wykonujemy też prace budowlane metodą tradycyjną – posadzki myjni bezdotykowych, przyłącza mediów, utwardzenie terenu.

5pAKCESORIA DO MYJNI BEZDOTYKOWYCH

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej akcesoria do myjni – uchwyty na dywaniki, popielniczki, podesty na stanowiska otwarte, pojemniki na odpady i inne (zobacz  naszą ofertę)

KONSTRUKCJE MYJNI BEZDOTYKOWYCH

Wykonujemy różnego rodzaju zadaszenia myjni wraz z attyką i oświetleniem oraz zabudowy, kontenery techniczne na podstawie projektu typowego lub indywidualnego.