Prefabrykaty

 

 

 

Jesteśmy jedynym polskim producentem posadzek prefabrykowanych do myjni bezdotykowych. Choć w Polsce ta metoda budowy jest wciąż innowacyjna, to wielu klientów decyduje się na takie rozwiązanie, a oto dlaczego:

 1. Czas budowy trwa 1 dzień zamiast tygodni, a czas to pieniądz.
 2. Montaż prefabrykatów może odbyć się o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych.
 3. Posadzki można przenieść na każdy inny teren – jeśli zajdzie taka potrzeba.
 4. Płyty prefabrykowane wykonane są z wysokiej klasy betonu specjalnie do tego przygotowanej, w oparciu o licencję holenderskiego producenta.
 5. Potwierdzeniem wytrzymałości posadzek (specjalnego zbrojenia) jest ich daleka, a bezproblemowa podróż na platformie aut ciężarowych do klienta.
 6. Estetyka wykonania : każda płyta jest identyczna, ponieważ wychodzi z formy do tego przygotowanej.
 7. Jeżeli po latach dzierżawy terenu należy zutylizować tradycyjne posadzki, aby przywrócić pierwotny stan działki właściciela, w przypadku posadzek prefabrykowanych – po prostu się je zabiera i nie ponosi kosztów odtworzenia .

.. i wiele innych argumentów Podsumowując – jest to świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chce szybciej zarabiać dzięki szybszemu uruchomieniu myjni samochodowej bezdotykowej, nie chce lub nie może (np. w parkingu) prowadzić tradycyjnych wykopów i prac budowlanych, a do tego chce poczuć komfort zakupu produktu z najwyższej półki.

Szczegółowa kontrola jakości

Prefabrykowana posadzka przechodzi drobiazgową, 2-etapową kontrolę jakości przed i po zalaniu form betonem. 1. Przed zalaniem form betonem:

 • równa odległość między rurkami PE-X,
 • próba szczelności ogrzewania podłogowego,
 • zbrojenie płyt i kotew transportowych.

2. Po zalaniu form betonem:

 • próba szczelności ogrzewania podłogowego,
 • badanie nośności,
 • ocena wizualna posadzki / ławy.

Staranna kontrola jakości posadzek wpływa na jakość inwestycji:

 • jakość podłoża / posadzek warunkuje ekonomiczne działanie myjni samochodowej – ogrzewanie podłogowe posadowione na odpowiedniej głębokości gwarantuje niskie koszty grzania posadzek w okresie jesienno-zimowym,
 • budowa z prefabrykowanych posadzek nie wymaga specjalnego nadzoru,
 • prefabrykowana posadzka myjni samochodowej bezdotykowej to nowość i przełom w technice budowy myjni bezdotykowych na polskim rynku.

Istnieje możliwość doboru kolorów wszystkich elementów prefabrykowanych.

Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!